Kruh se uzavírá

Žijeme v pozoruhodné době.
Faktická koalice ANO + KSČM se dnes pokusila zvolit do čela komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů člověka, který zasahoval proti demonstrantům o Palachově týdnu v roce 1989.
Před parlamentem se proti tomu mohutně demonstrovalo a hlasování bylo nakonec zrušeno pro zmatečnost. Opakování bude v lednu.
Tak si to shrňme.
Trestně stíhaný premiér Babiš, mj. soudně uznaný agent STB, s nímž nikdo nechce do party, podporuje esenbáka Ondráčka – mlátičku, který s obuškem v ruce bránil totalitní předlistopadový režim. A pomáhá mu získat pozici ve výboru, který například kontroluje policii.
A to proto, aby současní komunisté tolerovali jeho menšinovou vládu, pro kterou potřebuje podporu v parlamentu. Třeba proto, aby ho parlament nevydal ke stíhání.
Pak tu máme prezidenta Zemana – Babišova ochránce, jenž se netají tím, že je ochoten nechat ANO vládnout i bez důvěry třeba po celé čtyři roky.
Kruh se uzavírá. Je to prostá matematika a účel světí prostředky.
Co s tím?
Pokud vám není úplně jedno, kam se tahle země sune, běžte 12. a 13. ledna 2018 k volbám a zvolte lepšího prezidenta. Tahle země to potřebuje.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s